צילום קווי ביוב

צילום קווי ביוב

ישנם מצבים, שאינם כה סימפטיים, שנחשדת בהם פעילות של נזילות מים. תוכלו לזהות אותם במידה שתבחינו בתסמינים של טחב. או לחלופין שתבחינו ברטיבות מן הקירות. או שחשבונות המים שלכם "התנפחו" לאחרונה. או שהשכנים שלכם מתלוננים כי הם סובלים מרטיבות מאזור התקרה. או שתראו לפתע כי השעון של המים ממשיך להסתובב, אף במידה וכל הברזים בביתכם סגורים, וכיוצא בכך. תרחישים אלו עשויים להחמיר. אל תמתינו. תקראו כבר עתה לבעל מקצוע, שיבצע בביתכם צילום קווי ביוב. אם מקודם היו מתחילים בשירות תיקוני סתימות, מבלי לדעת איך ואיפה זה יסתיים. כי אז כיום הכול "דופק כמו שעון, לפי הספר".

היתרונות של צילום קווי ביוב

ראשית כל, כדאי שתבינו, שגם אם החבר הכי טוב שלכם סיפר לכם באריכות על הטיפול שקיבל בסתימת הביוב בביתו, אין זה אומר שאצלכם יש אותה הבעיה. סתימה בביוב נגרמת מהמון סיבות. פיצוצים. צנרת ישנה. עובש. קורוזיה. סדקים. זריקת דברים לאסלה בחדר הנוחיות, ומה לא? בשל כך, אל תמהרו להזמין כל אינסטלטור שנקרה על דרככם. עדיף שתזמינו איש מקצוע, שעבר הכשרה מסיבית של צילום קווי ביוב. דומה הדבר למצב בריאותי. באם יש לכם בעיה בכליה, בוודאי שלא תזמינו תור אצל רופא שיניים. אלא תזמינו תור אצל נפרולוג. אך ורק. כך הדבר אמור להיות בצילום של קווי ביוב. שאם לא כך, ביקור של אינסטלטור יסתבר כסתמי, ויסב לכם מפח נפש, ובזבוז כסף משווע. הזמנת בעל המקצוע הנכון, שמומחה לצילום קווי ביוב, עושה את כל ההבדל בין פתרון מהיר לבעיית הנזילה, לבין בעיה שתימשך הרבה זמן. יותר מדי זמן.

כיצד בכלל מתבצע צילום קווי ביוב?

בעל מקצוע, אשר אמון על צילום קווי ביוב, יכניס את המצלמה הייחודית ישירות לצנרת. אז הוא יתחיל לאבחן את הבעיה שמתרחשת בקווי הביוב. עמוק מבפנים. כעת מתחיל שלב האיתור של הבעיה, באופן מדויק. תוך כדי מציאת מקום הבעיה. לאחר שהוא יגלה היכן מקור הבעיה, הוא יישב עמכם, ויעניק לכם הסבר מפורט. מה מהות הבעיה. מה אפשרויות הטיפול בה. מה היתרונות / החסרונות של כל שיטת טיפול. וכמובן, מה התמחור של התיקון. כאמור לעיל, עברו הימים של הרס שלם בבית, כדי לאתר את מקור הבעיה. כיום, בעזרת שיטות הצילום המתקדמות של קווי ביוב, הכול נעשה באופן סטרילי. בלי שבירות וניפוץ קירות.