צילום ביוב

צילום ביוב

כאשר הכול בבית מתנהל על מי מנוחות, אין שום סיבה לדאגה. חיי השגרה נמשכים. אבל מה עושים כאשר כן מתעוררת בעיה? כאשר מבחינים בסימני רטיבות במקום הכי בטוח שלכם? אין כל ספק, מדובר על מצב חירום, שממש לא כיף לחוות אותו, בלשון המעטה. אם הבחנתם בצינורות חלודים. בטחב. בכל נזק שנגרם לתקרה או לקיר – נראה שיש לכם נזילת מים מהביוב. ראשית כל, אתם חייבים במהירות לזמן שירותי אינסטלטור מקצועי. הוא ינסה לאתר את מקור הנזילה. אבל בלי הציוד המתאים, בספק אם הוא יצליח במשימתו. את זה יכול לעשות רק בעל מקצוע שיש לו צילום ביוב מתקדם. בפעולה זאת תחסכו המון הוצאות כספיות, ותמנעו תרחישים לא נעימים בחיים שלכם. בעל מקצוע, שיש ברשותו מצלמות תרמיות, הוא הכתובת שלכם. באמצעותן הוא יבצע צילום ביוב. צילום זה עשוי להבחין בהפרשי הטמפרטורות בכל מקום מועד לפורענות בבית שלכם. ובאופן הזה הוא יוכל לדעת בדיוק כיצד לפתור את בעיית הנזילה מהביוב, ללא הפיכת הבית שלכם "לשדה קרב".

מה הן הסיבות לרטיבות, שמחייבות צילום ביוב?

יש רטיבויות בבתים שגלויות לעין. לעומתן, יש כאלו שממש לא. כך או כך, במצב של נזילה או של רטיבות, עליכם להזמין לאלתר מאתר נזילות, שיש ברשותו ציוד מתקדם של צילום ביוב. רגע לפני שאתם רצים להזמין אותו, נביא בפניכם את המצבים, שעליכם לחשוד כי הנכם זקוקים לשירותיו. ואלו הם –

  1. כאשר הבית שלכם מצוי במצב של בלאי באופן כללי. בית ישן עשוי לייצר בלאי, בכל מה שקשור למערכת הביוב. אם זה קורוזיה, ואם זה פגמים, כאלו ואחרים, בצנרת. לא תמיד תיקון נזילה בדרכים קונבנציונליות מתאפשר. ולכן יש לבצע צילום מקצועי של מקור הבעיה.
  2. אזור הנוחיות ידוע כמקור לפורענות. רבים הם המקרים שחלה בו נזילת מים. תיתכן נזילת מים מהאסלה. אלו נחשבים למצבים קלילים, בהשוואה לאחרים, ואין בעיה לטפל בגורם לנזילה.
  3. כאשר נתקלים בכניסת שורשים. שורשים אלו עשויים להסב לנזקים בצנרת. מדובר על התרחיש הכי בעייתי, שיגרום לכם להוצאות כספיות משמעותיות. צילום מקדים של הביוב, עושה את כל ההבדל בין הוצאה כספית גדולה, לבין פחות. בפרט שמאתרים את הבעיה בעודה קטנה למדי.
  4. כאשר יש דליפת מים מהברזים. במידה ויש לכם דליפת מים, מאחד הברזים בבית. עליכם לדעת, כי כל טפטוף עשוי לבזבז כשלושת אלפים ליטר מים בשנה אחת. אל תחכו שיהיה מאוחר מדי. קראו מיד לשירות של איש מקצוע.